02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 3.000.000 ریال بصورت رایگان ارسال میگردد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خرید حضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
کانکتور کابل فلکسیبل(FPC)  موجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید. 

کانکتور کابل فلکسیبل(FPC):

 
کانکتور فلکسیبل برای انتقال لوله های فلکسیبل به باکس و تابلو ،کانوئیت استفاده می شود.متریال این کالا برنج و یا زاماک است باتوجه شکل ظاهری و واشربندی این گلند محل اتصال کاملا آبندی است.
هنگام استفاده از فلکسیبل روکشدار و در هنگام اتصال به باکس باتابلو بهتر است در محل اتصال از گلندفلکسیبل  استفاده گردد .
گلندهای فلکسیبل در انواع دو پیچ و تک پیچ که آببند نیستند و همچنین گلند آببندی روی فلکسیبل و هم چنین داخل FPC را کاملا آببندی میکند می باشد.در هنگام مونتازایی نوع گلند پس از گزراندن مهره پشتی وواشربندی مغزی گلند را به درون شیارهای فلکسیبل میپیچانیم و تبدیل را به مهره پشتی متصل نماییم .
این محصول با رزوه اینچ و میلیمتر PBموجوداست.
متریال برنج به صورت سفارشی تولید می گردد.
گلند لوله فلکسیبل فلزی (PG13/5) :
این نوع کانکتورمناسب لوله بادهانه 13/5 است که برای اتصال دادن فلکسیبلها به تمامی باکسها و تابلوبرق و هرنوع تقسیم کننده برق است بعد از ارتباط و اتصال دادن به راحتی می توان کابل های مورد نظر را از داخل این نوع داکت عبور داد .
گلندلوله فلکسیبل فلزی(PG13/5) :
کانکتورفلکسی سایز 13/5 بستن انواع لوله خرطوسی فلزی نمره 13 است،جنس آنها از چدن میباشد ک بصورت تک پیچ و دو پیچدار بازار عرضه و تقاضاخرید و فروش میشود.
چرا از گلند های فلکسیبل سایز 13 استفاده میشود؟
قسمت ابتدا و انتهای لوله فلکسیبل ها بصورت آزاد ساخته شده است که برای کابل گشتی برق کاربرد دارد .لوله از ابتدای خط کابلکشی کشیده  تابه باکس و جعبه های تقسیم هدایت شود حال برای بسته شدن آنها بصورت محکم از گلند های لوله استفاده می شود.
کاربرد گلند لوله فلکسی سایز 13:
این تو کانکتور در قسمت سر لوله های فلکسی بسته می شود .اتصال توسر دو پیچ یا تک پیچی برقرار شده سر دیگر به بدنه باکس یا تابلو برق قرار میگیرد .گلند سایز 13 دقیقا مناسب  لوله فلکسیبل نمره 13 میباشد.