02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

کابل فلت چیست و چه مشخصاتی دارد؟

 

کابل فلت

کابل فلت یکی از مهم ترین انواع کابل های موجود در بازار است که در انواع وسایل و تجهیزات برقی مختلف مثل گوشی های همراه مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کابل به مجموعه ای از سیم های فلزی گفته می شود که در کنار یکدیگر به خوبی فشرده شده اند و بر خلاف کابل های استوانه ای و گرد فضای کمتری از محیط را در وسایل برقی اشغال می کنند. از انواع مختلف این نوع کابل می توان به انواع کابل فلت کربنی، کابل فلت ffc و کابل فلت ماینر اشاره کرد. از انواع مختلف کابل ffc برای انتقال خطوط دیتا بین قطعات مختلف وسایل برقی و تجهیزات صنعتی استفاده می شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کابل فلت یا تخت

امروزه تعداد زیادی فروشگاه کابل فلت کربنی در زمینه فروش انواع فلت مثل فلت کربنی تلفنی فعالیت می کنند.‌ کارخانه های تولید کننده انواع کابل تخت سعی می کنند که در ساخت کابل فلت از بهترین و با کیفیت مواد اولیه، سیم فلت و قطعات فلزی استفاده کنند تا در برابر انواع ضربه های فیزیکی و تاخوردگی انعطاف پذیری بالایی داشته باشند و دچار شکستگی یا آسیب دیدگی نشوند.

طبیعی است هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در تولید انواع فلت مثل کابل شبکه فلت، کانکتور کابل فلت و فلت کربنی تلفن بهتر باشد، قیمت کابل فلت کربنی و انواع فلت های دیگر بیشتر است. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید کابل فلت کربنی به قیمت کابل فلت و کیفیت آن توجه کنند.

 با وجود اینکه ضخامت این نوع کابل در مقایسه با کابل های دیگر کمتر است و فضای کمتری از محیط را به خود اختصاص می دهد اما قدرت انعطاف پذیری و خم شدگی آن بیشتر است. همین امر موجب شده است که خرید فلت مثل خرید  فلت کربنی تلفنی در بین مشتریان افزایش پیدا کند.

این نوع کابل می تواند به راحتی از شکاف های بسیار ریز و باریک ‌عبور کند بدون آنکه دچار شکستگی یا پارگی شود.

عملکرد و کارایی این نوع کابل در دمای استاندارد الکتریکی بسیار مناسب است و می تواند ولتاژ های بسیار زیاد را به خوبی تحمل کند.

 

خرید کابل فلت یا تخت از فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه کابل فلت در زمینه خرید و فروش انواع فلت فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از بهترین انواع فروشگاه های کابل تخت است که در زمینه فروش انواع اتصالات الکتریکی مثل فروش کابل فلت فعالیت می کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

 

معرفی کابل فلکسیبل در نگاهی کوتاه: