02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 3.000.000 ریال بصورت رایگان ارسال میگردد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خرید حضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

باکس هدریا PHLو آی دی سی IDC

فروشگاه یکتا الکترونیک طیف گسترده ای از خانواده باکس هدر (PHL) و آی دی سی IDCرا با گزینه های زیاد و تعداد پین موجوددر زمینه های باکس هدر 1،27 و باکس هدر2.54 وباکس هدر 2،0 میلی متری ارائه می دهد.
اتصالات باکس هدر(PHL) یکی از معروف ترین انواع اتصالات در جهان است که تقریباً در همه انواع تجهیزات الکترونیکی یافت می شود. این فناوری محصول IDC امکان اتصال مقرون به صرفه بین برد مدارها را بر اساس اتصال دائمی (با استفاده از اتصال انتقال) یا اتصال قابل جابجایی (با استفاده از اتصالات کابل تخت IDC) فراهم می کند. باکس هدر در دونوع یاکس هدر معمولی و باکس هدر قفلداریا ضامن دار موجود است .همچنین از لحاظ جنسیت به دونوع باکس هدر نری و باکس هدر مادگی تقسیم میشود که هم باکس هدر صاف و هم باکس هدر رایت موجود است.
 IDC جهت اتصال به باکس هدر کاربرد دارد. آی دس سی در دونوع مادگی و نری موجود است. و فروش آی دی سی در فروشگاه یکتاالکترونیک  امکان پذیر است.
در یکتاالکترونیک انواع باکس هدر معمولی نری و باکس هدر معمولی مادگی-باکس هدر قفلدارنری و باکس هدر قفلدار مادگی-آی دی سی نری و آی دی سی مادگی  موجود است.

جهت خرید کانکتور کابل فلکسیبل اینجا کلیک کنید .

 یکتا الکترونیک فروشگاه همیشه آنلاین در خدمت شما عزیزان
 آشنایی بیشتر با باکس هدر و آی دی سی: