02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 3.000.000 ریال بصورت رایگان ارسال میگردد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خرید حضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

کانکتور فلزی نظامی (GX16-GX12):

 در یکتا الکترونیک انواع کانکتور فلزی  گرد 16میل و کانکتور فلزی گرد 12 میل موجود است که میتوانید اقدام به خرید کانکتور فلزی نظامی کنید.
کانکتور نظامی فلزی G X _16 یک کانکتور با بدنه فلزی و پنلی مهره دار با قطر 16میلیمتر میباشدو کانکتور GX-12 با بدنه فلزی و پنلی مهره دار با قطر 12 میلیمتر میباشد.
قسمت مادگی سرکابلی
قسمت نری رو پنلی
جنس فلزی مرغوب
کانکتورهای نظامی به کانکتورهای استیلی معروف هستنداین کانکتورها فلزی گردرا در پروژه های صنعتی و پزشکی از آنها استفاده میشوند.کانکتور گرد نظامی دارای دو قسمت  قسمت مادگی  و نری بوده که قسمت نری روی بدنه دستگاه نصب میشود و قسمت مادگی سرکابل وصل میشود .
هنگامی که دو قسمت نری و مادگی کانکتورهای نظامی را بهم متصل کنید روی قسمت مادگی کانکتور نظامی یک مهره و روی قسمت نری کانکتور  گرد نظامی یک رزوه وجود دارد.
بعد از اتصال قسمت نری به مادگی این کانکتورها می توان مهره را به رزوه بست با بستن این مهره کانکتور مادگی و نری دیگر از هم جدا نمیشوند.داشتن چنین ویژگی هایی و هم چنین زیبایی این کانکتورها باعث شده از این کانکتورها در پروژه های صنعتی مهم استفاده شود.
برخی افراد به این کانکتورها کانکتور روسی و برخی به اشتباه گلند میگویند.
 
برای خرید سوکت نظامی هم در دسته کانکتور فلزی اقدام کنید.

هم چنین برای خرید پین هدراینجا کلیک کنید.